Dom

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited

profil firmy
VDEAR WATCH CO., LTD, jest profesjonalnym producentem zegarków OEM / ODM założonym w Shenzhen w Chinach w 2008 r., Koncentrujemy się na produkcji zegarków wysokiej jakości, w tym przypadku OEM ze stali nierdzewnej 316L / 304, Japonii lub szwajcarskich mechanizmów kwarcowych i mechanicznych, szkło hartowane / szafirowe szkło. Ze względu na ładne ceny, lepszą jakość, profesjonalną usługę OEM i dobrą obsługę posprzedażną, jesteśmy w długoterminowych stosunkach biznesowych z ponad 1000 klientów z Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady, Szwecji, USA i innych krajów na całym świecie, i oferują dobry zegarek dla słynnej marki zegarków z 2011 roku.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Vdear Technology Co została założona w 2008 roku, teraz ma profesjonalny projekt i produkuje zespół z małej fabryki zegarków.

Od 2014 roku co roku gościmy na wystawie zegarków HONGKONG, na wystawie udostępnimy naszym klientom więcej nowych, modnych zegarków.

Wystawa zegarków HONGKONG 2015

Wystawa zegarków HONGKONG 2016

Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited Shenzhen Vdear Technology Co., Limited
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : VDEAR

Ilość pracowników : 50~70

Coroczne wyprzedaże : 400-500

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Męskie zegarki ze stali nierdzewnej na sprzedaż dobra jakość Męskie zegarki ze stali nierdzewnej na sprzedaż dobra jakość Męskie zegarki ze stali nierdzewnej na sprzedaż